www.hotel-ubytovani.com
Hotel Lysice Lidový Dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lysice Lidový Dům - disponuje restauracíHotel Lysice Lidový Dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Lysice Lidový Dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Lysice Lidový Dům - přijímá kreditní karty VISAHotel Lysice Lidový Dům - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Lysice Lidový Dům - přijímá kreditní karty JCBHotel Lysice Lidový Dům - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Lysice Lidový Dům - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Lysice Lidový Dům - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lysice Lidový Dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lysice Lidový Dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Lidový Dům
Osvobození 145, Lysice 67971
Česká Republika
Hotel-Lysice-Lidovy-Dum@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Lidový Dům ubytování Lysice Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Lidový Dům - ubytování Lysice | Vítejte

 
Hotel Lysice Lidový Dům Hotel a restaurace Lidový dům Lysice nabízí svým hostům výbornou českou a moravskou kuchyni, komfortní ubytování v hotelových pokojích a v neposlední řadě super akce!

Přijďte se podívat na Liďák a nebudete litovat nebo si rovnou pronajměte celý sál. Parkování je zabezpečené před hotelem a je střežené kamerovým systémem.

Lidový dům v Lysicích ubytování
Hotel Lidový dům Lysice má k dispozici ubytování v 7 komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, celková kapacita ubytování je 16 osob. Od května je uvedeno do provozu dalších 14 pokojů v zadním traktu hotelu, s kapacitou 35 osob.

Celková kapacita hotelu Lidový dům v Lysicích je 21 pokojů pro 51 osob. Pokoje jsou standardně zařízené vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, minibarem, Wifi připojením na internet.

Lysice Hotel Lidový dům restaurace
Restaurace Lidového domu se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Citlivou rekonstrukcí v roce 2010 se podařilo restauraci vrátit prvorepublikovou podobu klasické české restaurace s masívním obložením a dobovým nábytkem. Příjemné ozvučení a výborná převážně česká klasická kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení. Dobré jídlo a pití. Část pro kuřáky i nekuřáky. Restaurace je vhodným místem pro pořádání oslav, svateb, promocí, plesů, koncertů, oslav, výročí, ... V restauraci Lidového domu je pro hosty připojení k Wi-fi zdarma.

Dovolená na Moravě Lysice hotel Lidový dům okolí
V Lysicích se nachází zámek Lysice se zahradou, které dominuje dřevěný ochoz. V okolí Vírská přehrada, která ale slouží jako zásobárna pitné vody, takže zde nelze ani chytat ryby ani se koupat. Na výlet si můžete zajet do obce Rudka, která se nachází v blízkosti města Kunštát. Odtud se pak vydejte pěšky na kopec Milenka, kde se nachází jeskyně, kterou v současné době obývají blaničtí rytíři, odtud nedaleko je Burianova rozhledna.